• Новак
Рачка За Рачка На Рачката На Рачката За Рачка Сунѓер Нелизгачки Рачки За Мотоцикл За Трки Со Велосипеди

Рачка За Рачка На Рачката На Рачката За Рачка Сунѓер Нелизгачки Рачки За Мотоцикл За Трки Со Велосипеди

Rating 
DEN 160.00

Достапност
Производот е достапен

Опис. Зафатот на рачката е и удобен, што може да го зголеми ефектот отпорен на удари и да избегне парализа на дланките и прстите и болка при возење на долги растојанија. И површината што не се лизга го подобрува држењето на велосипедистите кога возите надвор од теренот, ergономскиот дизајн го прави вашето возење удобно на долги патеки заштитете ги рацете подалеку од студеното железо во зима. Функција. - Боја : Црвена. - Материјал : Пена. - Големина : 11 х 3 х 3см. - Едноставен дизајн на ленти за зголемено триење. - Помогнете во апсорпцијата на вибрациите и дајте му на возачот поудобно чувство. - Направете ги стегите затегнати, спречете ги држачите на рачката да се олабават, многу лесни за инсталирање. - Одговара на повеќето видови велосипеди : за велосипед, крстосувач, нечистотија скокач, електричен велосипед, преклопен велосипед, планински велосипед, скутер, трицикл. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! |Затегнете ги стегите, спречете ги држачите на рачката да се олабават, многу лесни за инсталирање. / Одговара на повеќето видови велосипеди : за велосипед, крстосувач, нечистотија скокач, електричен велосипед, преклопен велосипед, планински велосипед, скутер, трицикл. Едноставен дизајн на ленти за зголемено триење. |Помогне во апсорпцијата на вибрациите и му дава на возачот поудобно чувство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката