• Новак
Вибзд Менс Памучни Ленени Кошули Копче Надолу Секојдневна Плажа Лесни Летни Елеци Со Кратки Ракави Бели XL

Вибзд Менс Памучни Ленени Кошули Копче Надолу Секојдневна Плажа Лесни Летни Елеци Со Кратки Ракави Бели XL

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Машка Чипка Против Маичка Без Ракави На Вратот, Секојдневен Тенок Фит Цврст Врв со Еластична Врвка за Влечење. Табела со големини (см) : . Мт Биста : 110Т Должина : т71. L t Биста : 114t Должина : t72. XLt Биста : 118t Должина : t73. XXL Биста : 122 t Должина : t74. Големина Табела (инчен) : . Мтбуст : 43,34должина : т27, 97. Lt Bust : 44.92tlengh : t28. 37. XLt Bust : 46.49tlengh : t28. 76. XXL Биста : 48.07tlengh : t29. 16. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Јака : V-Вратот. Качулка : Не. Тип На Ставка : Врвови. Број на модел : Маици Без Ракави. Материјал : Памучна Постелнина. Пол : Мажи. Стил : Секојдневен. Содржина на пакетот : 1x МАТЕРИЈАЛ За Машка маица : ПАМУК и лен. Супер мек, лесен, дише и апсорбира пот, ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во лето. ДИЗАЈН : Уникатен едноставен стил, елек без ракави, дизајн на врвки за врвки, чиста боја, лабаво вклопување, јака од Хенри. Без разлика дали го носите како обична кошула или основен слој, или како облека за спиење, секогаш ќе сметате дека совршено се вклопува. ПРИГОДА : Удобно и витко секојдневно носење, костум за секакви секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа итн., совршен подарок за семејства, пријатели и момчиња. ПОЈАВУВАЊЕ : Едноставни врвови, можете да измешате и да одговарате со толку многу секојдневни панталони и стилски тексас панталони за секојдневниот изглед. Многу лесно се совпаѓа. ГОЛЕМИНА : M / L / XL / XXL. Грешката на рачното мерење е 2-3%. Ве молиме проверете ја табелата за мерење во описот на производството пред да го купите предметот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката