• Новак
Без Прсти Топла Ракавица За Жени Испраќање Пораки Зимски Еластична Манжетна Екран На Допир Ракавици Ракавици

Без Прсти Топла Ракавица За Жени Испраќање Пораки Зимски Еластична Манжетна Екран На Допир Ракавици Ракавици

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Ширина : 8 Должина : 20см/7.87"Сезона : Победник Тип На Шема : Солидна3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пол : Жени Повод : Секојдневен Декорација : None1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Мода, Каузалматеријал : Акрилик2.Совршено со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн што добивате : Пар Ракавици Кожни Ракавици За Жени Загреани Ракавици За Мажи Ракавици За Жени Ладно Време Кожни Ракавици За Мажи Студено време. Водоотпорни Ракавици За Жени Ладно Време Кожени Ракавици За Жени Ракавици За Жени Ладно Време Кожни Ракавици За Мажи. Зимски Ракавици За Жени Ладно Време Водоотпорни Ракавици За Жени Ладно Време Ракавици За Мажи Работат Тренингот Ракавици За Мажи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката