• Новак
Детско Мало Девојче Облека Пролет Лето Цртан Филм Кравјо Печатење Маица Со Кратки Ракави Врвови Облека Летни Врвови

Детско Мало Девојче Облека Пролет Лето Цртан Филм Кравјо Печатење Маица Со Кратки Ракави Врвови Облека Летни Врвови

Rating 
DEN 201.44

Достапност
Производот е достапен

Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 59см/23,23" Должина : 33см/12,99" Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 62см/24,41" Должина : 36см/14,17" Големина : 110 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 65см/25,59" Должина : 39см/15,35" Големина : 120 Препорачано возраст : 3-4 години биста : 68см/26,77" должина : 42см/16,54" големина : 130 препорачана возраст : 4-5 Години биста : 71см/27,95" должина : 45см/17,72" деца мало бебе девојчиња пролет лето Цртан Филм крава Печати краток ракав Маица блузи облека : материјали донесе подобро носење искуство.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Погоден за секоја пригода. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Маица Модни Цвеќиња Отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Краток Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Погодни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, училиште, секојдневен живот и заминување, погоден за лето. бебе облека момче. детска облека за девојчиња. бебе облека девојка. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката