• Новак
Финелиљубовни Женски Атлетски Шорцеви Со Џебови Црз Моторџиски Шорцеви За Жени Шорцеви Висок Струк Пораст Печатени Бели XL

Финелиљубовни Женски Атлетски Шорцеви Со Џебови Црз Моторџиски Шорцеви За Жени Шорцеви Висок Струк Пораст Печатени Бели XL

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Моден Летен Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Женски Моден Летен Обичен Суспендиран Без Ракави Jumpsuit Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски и мода ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Одлично за летни пижами и топло време.5.Оваа ултра лесна ткаенина е супер за максимална удобност во топло време. Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Глуждот : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Женски Комбинезон Од 1 ПАРЧЕ. Finelylove Женски Атлетски Шорцеви Со Џебови Crz Моторџиски Шорцеви За Жени Шорцеви Висок Струк Пораст Печатени Бели XL. Само Мојата Лабава Heynuts Automet Goth Bayleaf Хартиена Кеса Костими За Капење Голи Зелени Повлечете На Виолетова Бохо Сребро Луѓе Здолниште Тинејџери Велосипедизам Костим За Капење Обликувач Груб Широк Нога Неонски Кратки Здолништа Спиење Комбинезон Злато Sweatpant Леви 501 Crochet Hotty дупи 2.5 Жолта Вежба И1 Мек Проток 8 Плажа Мма. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90-95см/35.43-37.40 "Половината : 96см/37.80" Должина : 79см/31.10 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95-100см/37.40-39.37" Половината : 100см/39.37"Должина : 80см/31.50" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100-105см/39.37-41.34 "Половината : 104см/40.94" Должина : 81см/31.89"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105-110см/41.34-43.31 "Половината : 108см/42.52" Должина : 82см/32.28"Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110-115cm/43.31-45.28 "Половината : 112cm/44.09 " Должина : 83cm/32.68".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката