• Новак
Памучна Маица Со Кратки Ракави Во Стилот На Иука Кали Со Недефинирани Подароци

Памучна Маица Со Кратки Ракави Во Стилот На Иука Кали Со Недефинирани Подароци

Rating 
DEN 445.76

Достапност
Производот е достапен

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маица Во Стилот На Иука Кали го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Печатен Стил На Иука Кали преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката