• Новак
Накит Бо Декоративни Ретро Дрво Еднобојна Ситница Случај За Маса

Накит Бо Декоративни Ретро Дрво Еднобојна Ситница Случај За Маса

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Она што оваа кутија за накит може да ви го понуди е тоа што користи рачно полирана изработка за да го одрази уникатниот шарм на дрвото.Оваа кутија за накит користи ретро стил за комбинирање на романтични чувства со модерен стил кој е многу убав.Изработен од врвен дрвен материјал, тој е многу издржлив и практичен.Должината на кутијата е 20см, ширината е 10см, а висината е 6cm.It погоден е за дома, спална соба, бања, маса итн.Име на предметот : Материјал За Накит : Детали За Големина На Дрво : Големина На Кутија : 20см х 10см х 6см/7.87 "х 3.94" х 2.36 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Кутија За Накит(Други Не Се Вклучени) Накит И Часовници Кутии За Накит И Организатори Кутии За Накит. Оваа кутија за накит користи ретро стил за комбинирање на романтични чувства со модерен стил кој е многу убав. Изработен од врвен дрвен материјал, тој е многу издржлив и практичен. Должината на кутијата е 20см, ширината е 10см, а висината е 6см. Таа е погодна за дома, спална соба, бања, маса, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката