• Новак
Inktastic Слушам Кантри Музика со Татко Ми Гитара И Капа Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Слушам Кантри Музика со Татко Ми Гитара И Капа Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Слушам Кантри Музика со Татко ми Гитара И Маица За Мали Деца, за мал љубител на кантри музика. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Слушам Кантри Музика со Татко Ми Гитара и Капа Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс 0060 Хедер Греј 7. Одличен подарок за дете или внук. Совршен подарок за дете кое сака мелодии во земјата. Слушам Кантри Музика со Татко ми Гитара и Маица За Мали Деца. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. тато татко тато каубојски песни играат омилена песна жанр предучилишна облека облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката