• Новак
Баофу Божиќна Лента Празнична Декорација Ролна Лента Украс Подарок Бо Лента

Баофу Божиќна Лента Празнична Декорација Ролна Лента Украс Подарок Бо Лента

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Баофу од пазарот На Џојбај.2,5 см Божиќна Лента Лента За Завиткување Подароци Снегулка Треперливи Панделки За Свадбена Божиќна Декорација Карактеристика : Исклучителни Божиќни Панделки : вклучува лента со шема на снегулки и печатени зборови лента кои се во црвена и зелена боја, сјајна златна и сребрена стилска лента, сјајна и шарена, во согласност Со Божиќната тема, создаваат силна И прекрасна божиќна атмосфера Каде да аплицирате : Може да се примени при правење картички, покани, украсување Новогодишни елки, кутии за подароци и Чанти, Погодни За Божиќна Забава, Свадба И Роденден Една Големина : 10 Јарди должината Е Доволна за Употреба, може Да Се Направи Прекрасни лак јазли, да ги направи вашите предмети да се истакнат и попривлечни кога ќе ги декорирате цврст материјал : изработен од полиестерска ткаенина, мазна и удобна текстура, лесен за свиткување може да се чува погодно, можете да користите долго време задолжителни производи за Подобрување на празничната атмосфера спецификации : материјал : Полиестерски ткаенини Големина : 10 дворови Боја : Како Што Е Прикажано Количина : 1 Пакет Вклучува : 1x Ролни Божиќни Ленти Забелешка : Опасност Од Ликвидација, Ве Молиме држете се подалеку од децата под 3 години. Божиќ Лента Празник Декорација Ролна Лента Украс Подарок Кутија Лента. Материјал : Полиестер. Домашен Декор. 1. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1 ~ 3мм, благодарам. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата.Симулација Еукалиптус Пари Лист Венец Вештачки Венец Виси Приврзоци Свадба Дома Декорација Фото Реквизит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката