• Новак
Лументо Машки Кошули Со Пруги Обични Кошули Со Кратки Ракави Со Копчиња Надолу

Лументо Машки Кошули Со Пруги Обични Кошули Со Кратки Ракави Со Копчиња Надолу

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Модна Кошула, Блузи Со Копчиња Надолу, Блуза Со Кратки Ракави, Секојдневна Маица, Летна Маичка За Маици На Плажа Тип : Печатени Во Риги, Копче-Долна Боја : Како Прикажани Слики (Опционално)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : должина на лапел : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Карактеристики На Плажа : 1. Удобно и изгледајте прекрасно во овие кошули, оваа кошула е многу разноврсна и лесна за облекување. 2. Оваа кошула е дизајнирана според најновите трендови со апсолутно совршенство што ќе ја зголеми и разубави вашата колекција гардероба додека ја носите оваа стилска кошула од куќата на удобноста.3. Лабавото вклопување, одговара на големината, врвната ткаенина и стилот на правење прават да се чувствувате добро и удобно кога носите.4. Погоден за спорт, секојдневен, работа, состанок, забава, совршен подарок за татко, пријатели и момче.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Модна Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза Со Кратки Ракави, Секојдневна Маица, Маица За Летна Плажа. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневна кошула со ревер, блуза со копчиња, кардиган со кратки ракави, трендовски и убав. Повод-Едноставен и природен дизајн ја прави оваа кошула совршена за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Спарете со смешни маици, секојдневни панталони, фармерки или шорцеви на плажа за да бидете удобни и опуштени цело време. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката