• Новак
ајук.у женски печатени возбуда ресел два костим за капење висок струк костим за капење плус големина костими за капење

ајук.у женски печатени возбуда ресел два костим за капење висок струк костим за капење плус големина костими за капење

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Тип На Шема : Стил на печатење : Секојдневен, должина На Ракавот : Без Ракави Како да се мие : Рачно Перење Ладна Содржина : 1 парче врв за бикини, 1 парче Бикини Долна Женска Табла Шорцеви Костими За Капење Комплет Леопард Костим За Капење Женски Спортски Градник Врвови За Костими за Капење за Женска табела : . Големина : С САД : 3 ЕУ : 33 Биста : 64-84см/25.20-33.07" Половината : 60-84см/23.62-33.07" : 74-102см/29.13-40.16" Чаша : А/Бсајз : М САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 68-88см/26.77-34.65" Половината : 64-88см/25.20-34.65" : 78-106см/30.71-41.73" чаша : а/бсајз : л сад : 6 еу : 36 биста : 72-92см/28.35-36.22" Половината : 68-92см/26.77-36.22" : 82-110см/32.28-43.31" чаша : б/CSIZE : xl сад : 8 еу : 38 биста : 76-96cm/29.92-37.80" половината : 72-96cm/28.35-37.80" : 86-114cm/33.86-44.88" Чаша : C/DSIZE : xxl Сад : 9 еу : 39 биста : 80-100cm/31.50-39.37" ПОЛОВИНАТА : 76-100см/29,92-39,37" : 90-118см/35,43-46,46" чаша : големина д/е : нејзината големина е различна, можете да изберете соодветна големина на табелата со големини И нашата големина е азиска големина. Применливи Сцени : Погоден За Плажа, Базен, СПА ЦЕНТАР, Забава, Одмор, Крајбрежје и Одмор. Стил на дизајн : Прилагодливи Ремени За Шпагети и Поместен Градник За Склекови, Обезбедуваат Максимална Поддршка. Врзан Грб. Традиционалниот Триаголен Крој, Помалата Покриеност, Ја Покажува Вашата Силуета. Удобен Материјал, Погоден за Различни Прилики, Стилски и Моден Ве Прават Попривлечни Женски Печатен Костим за Капење Со Реси За Капење Дводелен Бикини Костим За Капење Со Висок Струк Плус Големина костим за Облека за Плажа. Материјал : Изработен Е Од Удобен Материјал Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Функција : Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција.Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена ,лесна За Носење,Без Брчки Специјалната Шема и Светлата Боја Прават Атрактивен И Зачудувачки Изглед, Ве Прават Заводливи Меѓу Толпата. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката