• Новак
Спектакуларни И Декоративни Прстени бохо и хипи 2. Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Венчален Прстен, Два Соодветни Бендо?

Спектакуларни И Декоративни Прстени бохо и хипи 2. Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Дијамантски Моисанит Веренички Прстен,

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Овој скапоцен подарок покажува колку сакате некого. Спектакуларни И Украсни Прстени Бохо и хипи 2.10 Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Венчален Прстен, Два Соодветни Бендови во 10к Цврсто Бело Злато, Прстен За Ветување, Прекрасен Подарок Метал : Бело Злато. Тип На Скапоцен Камен : Праска Розова Морганит. Намалување на скапоцени камења : Круг Брилијантен пресек. Скапоцен Камен Карат Тежина : 1.00. Страна Камен Карат Тежина : 1.10. Вкупна Каратна Тежина : 2.10. Овој прекрасен веренички прстен се одликува со највисок СТЕПЕН ВВС праска розова морганит. Сите наши веренички прстени се направени со најквалитетни камења. Можеме да прилагодиме 10к, 14к или 18к цврсто бело злато, розово злато или жолто злато. Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со вистински дијамант моисанит, морганит, црвен рубин, зелени смарагди, син сафир, син аквамарин, црн дијамант. Купувајте Со Целосна Доверба 100 % Задоволство. Сите наши прстени се спакувани во прекрасна бесплатна кутија за накит. Можеме да ги изгравираме прстените.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката