• Новак
Allytech Iphone XR Случај, Тенок Одговара Јасна Боја На Градиент Лесен Капак Отпорен На прашина Што апсорбира Шок Без Заштитник На Екранот Анти-гребење Анти-жолта Обвивка З

Allytech Iphone XR Случај, Тенок Одговара Јасна Боја На Градиент Лесен Капак Отпорен На прашина Што апсорбира Шок Без Заштитник

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Производот е достапен

Компатибилен Модел : . Случај ЗА IPHONE XR 6.1 инчи (Септември, 2018 Порака) САМО. Не одговара на други верзии и Нема Заштитник На Екранот. Карактеристики На Производот : . Iphone XR јасен случај со боја на градиент ќе ви донесе многу комплименти од вашите пријатели. Долготрајна Јасност. Тенок дизајн за поддршка на безжично полнење со кристално куќиште. Изработени од висококвалитетен тпу материјал.Печатењето е живописно и никогаш не избледува. Отворените исечоци нудат поудобно полнење без отстранување на куќиштето. . Пакетот Вклучува : . 1 x Случај Покритие За apple i Phone XR Компатибилен СО Apple i Phone XR САМО. Боја на решетка јасен заден капак. Исчистете го случајот со задниот капак. Анти-жолта анти-нула. Тешка заштита Отпорна На Удари. Без заштитник на екранот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката