• Новак
Расчистување На Лизехин Деца Девојки Обични Туника Блузи Јазол Предното Копче Краток Ракав Блуза Маица Маица

Расчистување На Лизехин Деца Девојки Обични Туника Блузи Јазол Предното Копче Краток Ракав Блуза Маица Маица

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Деца Девојки Секојдневен Туника Блузи Јазол Предното Копче Краток Ракав Блуза Маица Tee Fashion дизајн, 100% Бренд, висок квалитет!Материјал : 90% памук +10% спандекс, мек, дише и малку растеглив за удобно вклопување карактеристики : кошули со кратки ракави, еднобојни,, пресврти јазол, детали за странично копче, лабави врвови од туника, симпатичен И моден стил Секојдневните Цврсти Пресврти Завеса Маичка Со долги Ракави За Девојчиња, детали за модни странични копчиња долги основни маици за девојчиња,Секојдневни маици за мали девојчиња за 4-13 години стара прилика : маици за девојки одлични за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, забава, работа, вокација,секојдневна облека итн. Овој врв со долги ракави за девојки е за fall, пролет и зима. Лесно се спарува со хеланки и здолништа.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА МАИЦА МЕК МАТЕРИЈАЛ - детска маица за девојчиња 2-парче комплет е изработен од памучна мешавина, мека и дише, еластична, пријателска за кожата, погодна за нежна кожа на бебето, вашето бебе ќе се чувствува удобно и кул. СЕКОЈДНЕВЕН ДИЗАЈН-Класична цветна облека за девојчиња, цврст ребрест врат на екипажот, Маица со кратки ракави со летни вафли, соодветни лежерни еластични шорцеви за половината со дизајн на цветен принт, извонредни детали го прават вашето малечко слатко и шармантно, совршен комплет облека за вашите девојки. НАЈДОБАР ПОДАРОК-сет за летни шорцеви за мали девојчиња е одличен подарок за деца на роденден, ден на децата, туш за бебиња, ноќта на вештерките, божиќ. Многу ПРИЛИКИ — мало бебе девојка краток ракав маица и шорцеви во собата е погодна за мали деца секојдневно носат, вечерна забава, карневал, одмор, повик, роденден, патување и така натаму. ПРИЈАТЕЛСКА УСЛУГА-Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, имате 30 ден без прашања поставени политика за враќање. Ве молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако сте помеѓу две големини, ве молиме изберете ја поголемата големина!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката