• Новак
Видескал 6 Мултифункционален Кабел Жица Соголување Машина Алатка 10-AWG Метрички Електрични Алатка

Видескал 6 Мултифункционален Кабел Жица Соголување Машина Алатка 10-AWG Метрички Електрични Алатка

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

3-Пакет 6" Инчен Мултифункционален Кабел Жица Соголување Машина Алатка 10-22 AWG Метрички Електрични Алатка Идеален За бакар и алуминиумски кабли од 10-22 AWG.Вграден во жица машина. Удобно чувство на рака, ergономски дизајн и оптимален пренос на сила. Едноставно движење со една рака зграпчува, држи, повлекува и отстранува надворешна јакна прави чисти парчиња на жици. Пакет од 3.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката