• Новак
Женски Комбинезон Вратот На Екипажот Возбуда Капа Ракав Појас Висок Струк Широка Нога со Џебови Обични Облеки Ромпери

Женски Комбинезон Вратот На Екипажот Возбуда Капа Ракав Појас Висок Струк Широка Нога со Џебови Обични Облеки Ромпери

Rating 
DEN 542.72

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 90cm/35.43" Рамо : 34cm/13.39" Должина : 132cm/51.97" Големина : M Биста : 94cm/37.01" Рамо : 35cm/13.78" Должина : 133cm/52.36" Големина : L Биста : 98cm/38.58" Рамо : 36cm/14.17" Должина : 134см/52.76" големина : xl Биста : 102см/40.16" Рамо : 37см/14.57" Должина : 135см/53.15" големина : xxl биста : 106см/41.73" рамо : 38см/14.96" Должина : 136см/53.54" облека нега : рачно миење на ладно препорачано.нежно измијте ја машината, Закачете ја да се исуши. Материјал : овој комбинезон е изработен од мека ткаенина,Добро изработен.Не проѕирна,Удобна ткаенина . Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да извршите плаќање и дозволете 0,5 - 1 инчна разлика поради рачно мерење; различни поставки на мониторот значат дека боите може малку да се разликуваат. женски комбинезон. Комбинезони За Жени/Комбинезони За Жени Облечени/Бранч Облека За Жени 2023/Костуми За Панталони За Жени Облечени/Секси Комбинезони За Жени/Ромпери За Жени Облечени/Комбинезони За Жени Секси/Комбинезони Со Долги Ракави За Жени 2023/В Жени На Вратот Ромпери/Долги Панталони Ромпери За Жени Облечени/Појас Едноделни Комбинезони За Жени/Есенска Облека За Жени 2023/елегантни Наставнички Облеки За Жени/Жени Ромпер со Џеб. Машинско Перење. Комбинезони За Жени Облечени За Секојдневно Секојдневно, Клупска Забава, Матурска Забава, Враќање Дома, Подарок За Годишнина,Свечен,роденденски подарок,Вечера,Канцеларија,Состанок,На Отворено,Бизнис, Училишен ден. Прилика : можете да ја спарите со капа за сонце маица во лето за надворешна облека џемпер во зима,одличен За Секојдневна Секојдневна,Клупска Забава,Враќање Дома,Подарок За Годишнина,Свечен,подарок За Роденден,Вечера,Канцеларија,Одмор На Плажа,Коктел,Свадба,На Отворено и друга специјална пригода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката