• Новак
Хавајска Кошула На Плажа За Мажи Летни Модни Лежерни Кошули Со Кратки Ракави, Машки Тенки Деловни Кошули Со Шишиња

Хавајска Кошула На Плажа За Мажи Летни Модни Лежерни Кошули Со Кратки Ракави, Машки Тенки Деловни Кошули Со Шишиња

Rating 
DEN 249.44

Достапност
Производот е достапен

Машки Летни Модни Обични Кошули Со Кратки Ракави карактеристики : 1. Висококвалитетна еластична мека ткаенина и дебел материјал, висококвалитетен плетен процес, лесен, Дише, Удобен, Растеглив пријател за кожата. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки, итн 4.Нашите машки кошули со Кратки ракави доаѓаат во широк спектар на избори во боја за да помогнат во личниот стил и преференции на секој поединец – без разлика дали претпочитате живописна, светла, трезвена или спортска боја, ние го имаме сето тоа! Записите сугерираат дека откако ќе ги пробате нашите кошули, нема да застанете додека не ги имате сите бои во вашата колекција. 5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина на памучен Ракав : Тип На Шема На Кратки Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машка Блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина : М Големина : Средно САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88" ракав : 26см/10.24" Рамо : 47см/18.50" Горна Должина : 76см/29.92" Должина На Панталони : 54см/21.26" Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 119см/46.85" ракав : 27см/10.63" рамо : 48см/18.90" горна должина : 77см/30.31" должина на панталони : 55см/21.65" големина : xl големина : X-големи сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 124см/48.82" Ракав : 28СМ/11.02" Рамо : 50см/19.69" горна должина : 79см/31.10" ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИ : 56см/22.05" големина : ххл големина : хх-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 129см/50.79" ракав : 29см/11.42" рамо : 52см/20.47" Горна Должина : 81СМ/31.89" Должина На Панталони : 57см/22.44" големина : xxxl Големина : 3x-ГОЛЕМИ САД : 14 ВЕЛИКА британија : 18 Еу : 44 биста : 134cm/52.76" ракав : 30cm/11.81" рамо : 54cm/21.26" врвот должина : 83cm/32.68" панталони должина : 58cm/22.83". Ткаенина : Висококвалитетната ткаенина за истегнување е мека, брзо сушење и издржлива, што ги прави хавајските кошули удобни за носење. Карактеристики : Овие Маици се супер лесни. Меките и кратки ракави прават да се чувствувате удобно во тоа време. Издржливите конци на полите, рамената и манжетните помагаат да се подобри издржливоста. Некои модели имаат лев џеб. Опуштена монтирана кошула со копчиња. Шарени : Динамична тропска кошула за мажи со стилски отпечатоци и светли бои. Не избледува. Различни бои, погодни за сите возрасти. Тоа е исто така одличен избор за подарок. Повод : Секоја пригода може да се справи, свечени прилики работат, бизнис, можете да носите фармерки. Прилики за одмор и забава : летен камп, Банкет Во Луау, брод за крстарење, сончева плажа и друг летен одмор може да се комбинираат со секојдневни панталони хавајски секојдневни шорцеви. Миење-Редовно перење во машина, без собирање, оваа кошула не бара посебно чистење или посебна нега за перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката