• Новак
Бангјер Мало Бебе Девојчиња Момчиња Џемпери Со Тркалезен Врат Зимски Топол Плетен Пуловер Со Долги Ракави

Бангјер Мало Бебе Девојчиња Момчиња Џемпери Со Тркалезен Врат Зимски Топол Плетен Пуловер Со Долги Ракави

Rating 
DEN 272.00

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : . Овој џемпер е симпатичен што ќе биде големо изненадување за малото девојче како Божиќни подароци. Рачно миење ладно и висат суво, и нема да се намалат, дури и со повторено перење. Кога ќе ја изберете големината, погледнете ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу. . Големина (инч). 66 Должина : 12.20 Биста : 24.41 Ракав : 11.42 Возраст : 3-6 Месеци. 73 Должина : 12.99 Биста : 25.20 Ракав : 12.01 Возраст : 6-9 Месеци. 80 Должина : 13.78 Биста : 25.98 Ракав : 12.60 Возраст : 9-12 Месеци. 90 Должина : 14.57 Биста : 26.77 Ракав : 13.39 Возраст : 12-18 Месеци. 100 Должина : 15.55 Биста : 27.95 Ракав : 14.17 Возраст : 18-24 Месеци. 110 Должина : 16.54 Биста : 29.13 Ракав : 14.96 Возраст : 2-3 Години. 120 Должина : 17.52 Биста : 30.31 Ракав : 16.14 Возраст : 3-4 Години. 130 Должина : 18.50 Биста : 31.50 Ракав : 17.32 Возраст : 4-5 Години Материјал : Изработен од висококвалитетни акрилни влакна. Супер мек и дише, топол и пријателски за кожата, лесен и удобен за носење. Карактеристика : затворање на Влечење, долг ракав, тркалезен врат, цврста боја, опуштено фитинг, основна должина, лесен за ставање и полетување. Одговара за мали девојчиња. Дизајн : Класична боја и сладок стил. Дебели плетени врвови за пуловер, осигурајте се дека вашето малечко се чувствува пријатно и може да ја загрее во ладни денови. Подарок : Совршено одговара со секојдневна јакна, фармерки, панталони, палто, патики или чизми итн. Тоа е одличен подарок за вашата ќерка, внука или внука. Прилика : Погоден За расадник, домашна облека, семеен собир, фотосесија, излегување, одмор, роденден, забава, церемонија, одмор, патување итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката