• Новак
Лизгање Фитнес, Вежба Лизгање Лизгање Диск Фитнес Јадро Лизгач Спорт Целото Тело Тренингот, Лизгање Диск

Лизгање Фитнес, Вежба Лизгање Лизгање Диск Фитнес Јадро Лизгач Спорт Целото Тело Тренингот, Лизгање Диск

Rating 
DEN 159.52

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : 1. Овој лизгачки диск ви овозможува да изведувате вештини кои се насочени кон секоја мускулна група. 2. Мала големина и лесна, така што лесно можете да ја однесете насекаде. 3. Можете да ги користите дисковите за лизгање на сите површини како што се дрво, тепих, килим или плочка. 4. Лизгачките дискови бараат постојана стабилизација на јадрото што обезбедува неверојатен основен тренинг. 5. Овие дискови за лизгање за вежбање можете да ги користите за лизгачи теретана, засилување на јадрото, атлетско уредување, вкрстено вклопување, физикална терапија, јога, танц, тренинг за рамнотежа и така натаму. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Сива, Светло зелена, Жолта, Розова (по избор) список На Пакети : 2 * лизгачки Лизгачки Дискови физикална терапија, тепих, атлетско уредување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката