• Новак
Инктастичен Џебен Кокер Спаниел Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастичен Џебен Кокер Спаниел Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Кокер спаниел уметност Од Современиот Кученце Уметник, Киниарт (ака Ким Нилс). За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Инктастичен Џебен Кокер Спаниел Новороденче Боди Со Долги Ракави Унисекс Природни 6 Месеци. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. аскоб куче ким нилс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката