• Новак
јаксохду Слама Лажица Долга Рачка Мешање Јерба Мате Нерѓосувачки Челик Бомбила Филтер Лажичка За Забава

јаксохду Слама Лажица Долга Рачка Мешање Јерба Мате Нерѓосувачки Челик Бомбила Филтер Лажичка За Забава

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : устата на закривената цевка подобро одговара на усните, за да можете подобро да пиете.Шупливиот дизајн и фината мрежа се идеални за пиење јерба мате или чај.Изработен од нерѓосувачки челик, тој е силен и нема да кородира, чип, снегулка или истекува како другите метали.Постојат 4 големини за да изберете.Во меѓувреме, погоден е за свадбена прослава или секојдневна употреба во семејства, хотели и ресторани.Име на ставка : Слама Лажица Материјал : Нерѓосувачки Челик Големина : S : 15, 5cmx2, 1cmx1cm/6.1x0, 83inx0, 39in M : 16cmx1cmx1cm/6.3inx0, 39inx0, 39in L : 23cmx2cmx0, 1cm/9.06inx0, 79inx0, 04in XL : 22cmx3cmx2cm/8.66inx1.18inx0.79nnotes : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 2 Х Слама Лажица устата на закривената цевка подобро одговара на усните, за да можете подобро да пиете. Шупливиот дизајн и фината мрежа се идеални за пиење јерба мате или чај. Изработен од нерѓосувачки челик, тој е силен и нема да кородира, чип, снегулка или истекува како другите метали. Постојат 4 големини за да изберете. Во меѓувреме, погоден е за свадбена прослава или секојдневна употреба во семејства, хотели и ресторани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката