• Новак
2xl Супервизор За Храна И Пијалоци Slasher Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2xl Супервизор За Храна И Пијалоци Slasher Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Храна И Пијалаци Супервизор Slasher Стил Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Супервизор За Храна и Пијалоци Слешер Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката