• Новак
Јама Цртичка Центар А Ц Вентилација На Воздухот Горниот Рамка Трим Одговара За Тојота Корола 55435-02220, 55436-02180

Јама Цртичка Центар А Ц Вентилација На Воздухот Горниот Рамка Трим Одговара За Тојота Корола 55435-02220, 55436-02180

Rating 
DEN 520.80

Достапност
Производот е достапен

Наслов : Цртичка Центар А/Ц Воздух Пропустливи Горниот Рамка Трим . Апликација : . Погоден За 2009 2010 2011 Тојота Корола . . Опис : . . 100% Сосема ново во оригиналното пакување . Нов и висококвалитетен резервен дел. Најниска цена на сосема нов квалитет авто делови. . Пакетот Вклучува : . 1 Х Цртичка Центар А/Ц Вентилација На Воздухот Горниот Рамка Трим. Забелешка : . Сите артикли во нашата продавница ќе ви дојдат со бројот за следење. Погоден За Тојота Корола 2009 2010 2011. Висок Квалитет-Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и долг работен век. Ое Стандард-55435-02220, 55436-02180.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката