• Новак
Осветлување Nighthawk LED Круг Запечатени Зрак Фарови, Пакет

Осветлување Nighthawk LED Круг Запечатени Зрак Фарови, Пакет

Rating 
DEN 1599.84

Достапност
Производот е достапен

НХ ВОДЕШЕ 7" КРУГ. Директна замена За H6024, H5024, H6024 LL, 6012, 6014, 6015, 6016 и 6017. Ги намалува трошоците за одржување со обезбедување долготрајни перформанси, До 15.000 часа GE Осветлување 69821 NIGHTHAWK LED 7-Инчен Круг Запечатени Зрак Фарови, 1 Пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката