• Новак
Ривердејл Попс Чоклит Шопе Новина Велур Кожа Метал Нараквица

Ривердејл Попс Чоклит Шопе Новина Велур Кожа Метал Нараквица

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

За Производот : оваа шармантна, вкусна нараквица со прикажан дизајн со смола е совршен додаток за носење со што било, од маици до вашата омилена облека во петокот навечер. Нараквицата е приближно 9" во должина, и е изработена од обоен велур/кожа и позлатен метал. За Дизајнот : Riverdale дава Арчи Стрипови добие модерен ноар шминка во овој хит CW серија. Криминалот и заговорот постојано го потресуваат заспаниот град Ривердејл, спротивставувајќи ги тинејџерите против нивните родители и тајните што ги чуваат во оваа Ултра-стилска Мрежна Драма НА CW. Ако сте обожавател, ќе ви се допадне овој официјален производ На Ривердејл! Оваа шармантна, вкусна нараквица е совршен додаток за носење со што било, од маици до вашата омилена облека во петокот навечер. Прикажаниот дизајн е на врвот на смола за издржливост. Изработени од обоен велур/кожа и позлатен метал. Приближно 9" во должина. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : производите на Ривердејл што се продаваат По Графика и Повеќе се загарантирани автентични, квалитетни и официјално лиценцирани Од Ворнер Брос. Ворнер Брос. Ад (с19). Графика И Повеќе производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката