• Новак
Воодушевување Накит Златен Тон Срце-Кристално Чукање На Срцето Силвертон Скрипта Почетен Диск-О-Шарм Ѓердан, 20 +3

Воодушевување Накит Златен Тон Срце-Кристално Чукање На Срцето Силвертон Скрипта Почетен Диск-О-Шарм Ѓердан, 20 +3

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

Голдтон Срце Со Јасен Кристален Пулс Сребрена Скрипта Почетен Диск-О-Шарм Ѓердан, 20 " +3". Златно Срце Со Јасен Кристален Пулсен Шарм е прибл. 0,47 х 0,52 х 0,09 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Грбот е мазен. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Силвертон Скрипта Писмо Диск Приврзок е 3/4 " во дијаметар. Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Приврзокот за Диск Со Скрипта со сребрена буква е со дијаметар од 3/4". Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. Воодушеви накит дизајни накит за возрасни жени и тинејџери. Секој ѓердан е направен по нарачка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката