• Новак
Вивиањо Хд Женски Фустани Плус Големина Клиренс Женски Секси Трегер Без Ракави Со Отворен Грб Широк Нога Комбинезон Шорцеви Флеш Зема Портокалова Боја

Вивиањо Хд Женски Фустани Плус Големина Клиренс Женски Секси Трегер Без Ракави Со Отворен Грб Широк Нога Комбинезон Шорцеви

Rating 
DEN 320.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Летни Фустани Секојдневен Лелеав Плажа Квадратен Врат Издувам Краток Ракав Чаден Грб Бохо Цветен Долг Макси Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Фустан За Печатење Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустани Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 34см/13.39" Половината : 80-124см/31.50-48.82 "Должина : 119см/46.85" Женски Фустани Плус Големина Дозвола Женски Секси Ракави Суспендиран Со Отворен Грб Широк Нога Комбинезон Шорцеви Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Уникатните и стилски модели на бои во делот се задолжителен предмет во вашата летна гардероба. Со пократка должина и лелеав крој, овој класичен фустан добива нов изглед во сончев ден. Квалитетни ткаенини и меки, удобни и стилски професионални дизајни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката