• Новак
Цептен Машки И Женски Уличен Стил Со Логото На Генко Маслиново Масло Прилагодлив Камионџија Мерш Капа Зелена

Цептен Машки И Женски Уличен Стил Со Логото На Генко Маслиново Масло Прилагодлив Камионџија Мерш Капа Зелена

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Вистинското Место-Прилагодливи Бејзбол Капи Што Можат Да Ги Носат Мажи И Жени Се Најдобриот Избор За Секојдневна Употреба И Активности На Отворено, Особено Пешачење Во Џунгла, Риболов, Трчање, Автостоп, Бејзбол, Велосипедизам, Голф, Тенис Итн. - Оваа Капа Е Многу Погодна За Прошетки На Плажа, Градови И Секојдневен Живот. Диви Животни, Риболов, Пешачење, Пешачење, Слободни Прошетки И Дневни Патувања. Со Него Ќе Станете Помодерни. Крема За Сончање-За Сите Активности На Отворено, Се Препорачува Носење Удобна Бејзбол Капа За Заштита На Кожата, Очите И Косата Од Ув Зраците. Внимание-Нашиот Дизајн Користи Напредно Печатење Во Боја Наместо Значки И Везови. - Поради Разликата Во Резолуцијата На Екранот, Дозволете Разликата Во Бојата На Објектот. 100% Полиестерски Фронт; 100% Најлонска Мрежа Назад. Лесна Тежина, Висококвалитетна Ткаенина И Шиење. Материјал : Полиестер Пена Пред.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката