• Новак
Надворешен Тепих Водоотпорен Реверзибилни Душеци, Површина Килим, Пластични Тепих, Р. в. Мат За Двор, Кампување, Мулти Сина

Надворешен Тепих Водоотпорен Реверзибилни Душеци, Површина Килим, Пластични Тепих, Р. в. Мат За Двор, Кампување, Мулти Сина

Rating 
DEN 703.84

Достапност
Производот е достапен

ЏЕНИМО 6х9 Надворешен Тепих Водоотпорен, Реверзибилни Душеци, Надворешен Тепих, Пластичен Надворешен Тепих, Геометриски Р .в. Мат За Двор, Кампување, Р. в., Пикник, Двор, Палуба, Балкон, Мулти Сина Боја. Нашите килими за кампување на отворено се со мала тежина за да ги задоволат потребите на активностите на отворено. И реверзибилните килими се додаваат рабови за лесно преклопување. Освен тоа, секој килим има 4 влогови за притискање на тепих на земја кои осигуруваат дека вашите килими се одржуваат стабилни. ветровит ден. И доаѓа со торба за носење за дополнителна погодност. Дојдете и купете го сега. Големина : 6 х 9 стапки. €ВИСОК КВАЛИТЕТ И ИЗДРЖЛИВ q надворешниот/внатрешниот килим е изработен од 100% полипропилен, кој е многу мек, избегнувајте штета на кожата, растенијата или палубата на вашите деца. За да биде потрајно, меко и со ниско одржување, сите КИЛИМИ ОД ГЕНИМО се направени од цврсто ткаена пластична слама со термички обработени рабови. Можете да ги користите слободно и погодно во секое време. €АНТИ-ВОДА И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ q надворешните/внатрешните килими се водоотпорни и лесни за чистење. Нашите килими се спротивставуваат на многу дамки : млеко, кафе, кола, трева и многу повеќе. Едноставно избришете ја нечистотијата со вода и дизајнот што дише овозможува да се исуши за неколку минути. можете само да го избришете со крпа за чистење или да го протресете, да ја ослободите прашината. Одлично за чување миленичиња надвор од нечистотијата. ●ПРЕНОСЛИВ И ПРЕКЛОПЛИВ за да ги задоволиме потребите на активностите на отворено, нашите килими за кампување на отворено се со мала тежина. И реверзибилните килими се додаваат рабови за лесно преклопување. Покрај тоа, доаѓа со торба за носење за дополнителна погодност. Издржлива Торба За складирање Ткаенина Од Оксфорд, а транспарентниот дизајн од едната страна може да ја покаже прекрасната боја на килимите. ●Ув ЗАШТИТЕН И ОТПОРЕН НА БЛЕДНЕЕЊЕ-дизајнот обложен СО УВ целосно ги спречува штетите од ултравиолетовите и високата температура. И овој капут, исто така, го прави килимот против избледување прекувремено.Но, не оставајте на директна сончева светлина подолги периоди, користете ја во сенка за да го направите килимот за кампување потрајни. Пс : бојата може да биде различна на сонце. ①МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА УПОТРЕБА И УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ. овој килим кој се спротивставува на сите сезони е одлична опција за создавање оаза на отворено за двор, кампување СО Р.в., трем, палуба, игралиште, плажа, балкон, пикник, градини и гаражи.Вие и вашето семејство можете да одите, да се опуштите и да играте на тепих без страв од алергии. Ако имате било каков проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви понудиме задоволително решение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката