• Новак
Паметен Часовник Полнач За Полнење За Полнење За Amazfit GTR3 GTS3 GTR

Паметен Часовник Полнач За Полнење За Полнење За Amazfit GTR3 GTS3 GTR

Rating 
DEN 313.44

Достапност
Производот е достапен

Универзален Силиконски Адаптер За Полнење Стојат За Amazfit GTR3 / GTS3 / GTR2 Паметен Часовник Полнач Лулка Приклучок Додатоци. Функција : . 1. Изработен од издржлив силиконски материјал со нелизгачка основа, мала тежина и компактен. 2. Идеален за носење, или употреба дома или во канцеларија за одржување на часовникот на екранот додека се полни. 3. Специјално дизајниран за интерфејс за полнење и кабел за полнење. Спецификација : . Материјал : Силикон. Боја : Бела, Црна (опционално). Големина на производот : 60х56х45мм/2, 36х2, 2х1, 77ин. Применлив Модел : . За Амазфит Среќен Патка Детски Часовник А2149. За Амазфит ГТР 2Е СИМ А2014. За Амазфит т-Рекс про А2011. За Амазфит ГТР 2е. За Амазфит ГТС 2е. За Амазфит Гтс2 мини. За Амазфит Поп про. За Амазфит Поп. За Amazfit GTR2. За Амазфит ГТС2. За Amazfit bip U. За Amazfit zepp e. За Amazfit GTR3 pro. За Амазфит ГТ3. За Амазфит ГТС3. Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 Х Силиконски Држач (кабел За Полнење И часовник не е вклучен) Женска торба за рамо. Мода, стилски и издржлив. Најлонски материјал, цврста боја и дизајн со памучна облога. Ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас преку порака, ние сме среќни да ви помогне да го реши проблемот. Осигурајте се дека сте 100% задоволни, во случај некој проблем или не сте задоволни, ние целосно ќе ви вратиме или замениме бесплатно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката