• Новак
Американскифлат Посипете Со Вача Дизајни Постер Уметност Печатење

Американскифлат Посипете Со Вача Дизајни Постер Уметност Печатење

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Изразете ја вашата уметничка страна и трансформирајте го вашиот внатрешен простор во живо уметничко дело со овој прекрасен уметнички принт со музејски квалитет. Создаден и куриран за да обезбеди совршена фокусна точка или обединувачка карактеристика за да ја оживее секоја просторија со стил. Ние го сакаме во комбинација со дополнителна палета на бои или обесени во паметни простори за посебна изјава која е уникатно вас. Зачудувачки дизајн за печатење создаден од Дизајни На Вака за креативно изразување во традиционалниот, модерен и урбан дом. Специјализирано Печатење На Гикли нашето дигитално печатење во ликовна уметност се произведува со употреба на мастила против избледување на печатачи со широк формат од професионално одделение за највисок квалитет во печатењето од 2011 година. Отпечатоците со отворено Издание се подготвени за врамување и прикажување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката