• Новак
Royallove Жени Обични Ноќта На Вештерките Печати Долг Ракав Круг Вратот Sweatshirt Врвот

Royallove Жени Обични Ноќта На Вештерките Печати Долг Ракав Круг Вратот Sweatshirt Врвот

Rating 
DEN 238.24

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 116cm/45.67" Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 72cm/28.35"Големина : L Биста : 122см/48.03" рамо : 55см/21.65" ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13"големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 57см/22.44" ракав : 65см/25.59" должина : 76см/29.92"големина : ххл биста : 134см/52.76" рамо : 59см/23.23" ракав : 66см/25.98" должина : 78см/30.71"големина : хххл Биста : 142см/55.91" рамо : 61см/24.02" ракав : 67см/26.38" должина : 80см/31.50"сезона : четири Сезони пол : Женкакако да се мие : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење карактеристики : овој женски врв е Симпатичен Секојдневен врв за жените.Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерска Дебелина : Стандарден СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба увезени ќе добиете : 1x Женски Топфит : Одговара на големинаотворен и најблизок стил : рекреативен материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Должина : Редовна Пригода : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв. 100% Полиестер. Увезени. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Многу е погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа, канцеларија, училиште, забава, клуб, одмор или улица, улична облека, перформанси, забава и секојдневен живот итн. Убав подарок - тоа беше убав подарок За Ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова година и роденден, купете го сами или подарете го на мама, ќерка, сопруга, тетка, пријателка, девојка, сестра за да ја изразите својата длабока љубов кон неа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката