• Новак
Инктастични Зборови Не Успеваат Музиката Зборува Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастични Зборови Не Успеваат Музиката Зборува Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Кога Зборовите Не Успеваат Музиката Зборува Ползавецот За Новороденчиња е совршен за музичарот или љубителот на музиката. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастични Зборови Не Успеваат Музиката Зборува Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Зелена И Бела 6 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. љубовник кога музичарот цитира слоган учител ученик едно парче новороденче ползавец hws.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката