• Новак
Каролини Богатства CJ2011-GPTHD Буква G Цвеќиња Розова Теал Зелена Почетен Пар На Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, разнобојни

Каролини Богатства CJ2011-GPTHD Буква G Цвеќиња Розова Теал Зелена Почетен Пар На Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, разнобојни

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Каролини Богатства CJ2011-GPTHD Буква G Цвеќиња Розова Teal Зелена Почетна Пар На Тенџере Носителите, 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Овој Пар На Носителите Тенџере Е од каролини богатства колекција Монограм-Цвеќиња Розова Теал Зелена. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар На Носители Тенџере е од Каролини Богатства иницијали категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката