• Новак
Цврсто Сребро Со Златен Тон Алфа Омикрон Пи Мала Кука И Затворач

Цврсто Сребро Со Златен Тон Алфа Омикрон Пи Мала Кука И Затворач

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Цврсто 925 Сребрено Сребро Со Алфа Омикрон Пи Со Златен Тон Мала Кука и Закачалка (29,3 мм) Вклучена Елегантна Кутија за Нараквици. ЖОЛТО Позлатено 925 СРЕБРО ГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат 925. Изработени Со Најквалитетна Изработка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката