• Новак
SE Vdo OE Сензор Комплет Одговара изберете: 2014 - Bmw X5, - Bmw X1

SE Vdo OE Сензор Комплет Одговара изберете: 2014 - Bmw X5, - Bmw X1

Rating 
DEN 943.84

Достапност
Производот е достапен

Вдо систем за следење на притисокот во гумите (тпмс) комплет за сензори за сензори изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме систем за следење на притисокот во гумите (tpms) сервисен комплет за сензори за речиси секој автомобил на патот денес. Вдо систем за следење на притисокот во гумите (тпмс) комплетот за сензори за сензори се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. VDO SE54184 Vdo OE Сензор Комплет Одговара Изберете : 2014-2018 Bmw X5 2016-2020 Bmw X1 2016-2020 мини КУПЕР 2014-2018 BMW 328 2014-2015 МИНИ КУПЕР С 2018-2020 Bmw X2 2014-2018 BMW 320 2019 БМВ 330ХИ 2017-2018 бмв 330 2014-2016 бмв 428 2014-2019 бмв и3 2017-2020 БМВ 430И 2015-2019 БМВ Х6 2015-2020 БМВ М4 2014-2016 бмв 228 2015-2018 БМВ М3 2014-2016 Бмв 435 2017-2020 БМВ 430ХИ 2014-2016 Бмв 335 2016-2018 БМВ 330Е 2016-2018 БМВ 340 2016-2020 БМВ М2 2014-2016 бмв м235и 2017-2020 БМВ 230 I 2015-2016 BMW M235xi и повеќе - додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за Да Проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката