• Новак
Венеција Женска Свиленкаста Ноќница со Светки И Ленти РОЗИ ХХ-Голем Аквамарин

Венеција Женска Свиленкаста Ноќница со Светки И Ленти РОЗИ ХХ-Голем Аквамарин

Rating 
DEN 623.84

Достапност
Производот е достапен

Луксузно мека и секси најлонска ноќница со Светки И Стил На Рози од Лента. Свилен изглед и чувство. Ќе ви се допадне лизгањето во Оваа Лесна Сензуална и удобна Ноќница. Модерен за опуштање и релаксирање. Никогаш нема да сакате да ја соблечете оваа ноќница. 100% Полиестер. Многу бои за избор. Најлон изглед ноќница Со Светки И Лента Рози Стил. Чиста Лесна Сензуална и удобна Ноќница. Рачно изработени скокачки Рози Со Стил На Светки. 40 " Должина Ракав-Помалку ноќница. 100% Полиестер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката