• Новак
Идораван Лето Женски Блузи Клиренс Жени Обични V - Вратот Денот На Вљубените Печатени Маица Лабава Краток Ракав Блуза

Идораван Лето Женски Блузи Клиренс Жени Обични V - Вратот Денот На Вљубените Печатени Маица Лабава Краток Ракав Блуза

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Ако барате суштинска женска Маица, ќе ви се допадне мекото чувство и класичното вклопување на оваа женска кошула.Оваа Маица за жени Од Идораван е совршена задолжителна облека за секојдневно носење,полна со еластичност и добро одговара на повеќето луѓе, ткаенината што дише може да ве освежи во жешкото лето.Женските летни кошули се разликуваат од обичните, е одличен помеѓу каузални и облечени прилики, особено секојдневно носење/ плажа/ работа/ бизнис/ секојдневен фустан настан/ датум ноќ/ патување одмор носат/ настан.изгледа добро со фармерки, шорцеви, хеланки и здолниште. Без оглед на тоа каква форма на телото, можете да носите различен шарм.Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни предмети за облека по разумни цени за да можат да продолжат и да бидат креативни со она што го носат. Ние ги сфаќаме повратните информации од клиентите многу сериозно и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме најдобар можен квалитет, вклопување и удобност.Ве молиме погледнете го водичот за големина на сликата или описот, големината нагоре ако сакате широка кошула и големината надолу ако претпочитате повеќе вградена кошула. Боите може да изгледаат малку поинакви од сликата поради различните дисплеи. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Грижа : Машина За Перење; Рачно Перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Повлечете го затворањето. Деколте : V-Вратот. Ракави : Краток Ракав. Карактеристики : В врат, Краток ракав, Лабава блуза,Секојдневен шик стил, врв од тантела за жени со исечени детали, Ласкаво Скроено Вклопување, Еднобојна, Директно Долен Раб;Обични Врвови За Вежбање/Боја На Почва/Основна Маичка/Туника За Хеланки/Секојдневно Носење. Обични основни кошули за жени Од Идораван.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката