• Новак
Напад На Титан: Сезона-Синџири Ѕид Постер, 14.725 22.375

Напад На Титан: Сезона-Синџири Ѕид Постер, 14.725 22.375

Rating 
DEN 206.08

Достапност
Производот е достапен

Овој Тренд Меѓународен Напад Врз Титан : Сезона 3-Синџири Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Напад врз Титан : Сезона 3-Синџири Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката