• Новак
Тиитстој Подмачкајте Го Чистачот За Прав, Повеќенаменско Отстранување Дамки За Чистење Кујнски Маснотии, Брзо Чистење, Долготраен Ефект, За Кујнски Мијалник, Садо?

Тиитстој Подмачкајте Го Чистачот За Прав, Повеќенаменско Отстранување Дамки За Чистење Кујнски Маснотии, Брзо Чистење, Долготраен

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Мрсна Прашок За Чистење На Сите Намени Прашок За Чистење Повеќенаменски Отстранувач На ' Рѓа. Опис : . Р. досадни маснотии, нечистотија и цврста дамка додека оставате немрсна, . мат финиш со Овој Магичен Чистач на Прав за Маснотии. Во 30. Секунди, оваа ефикасна ќе се пробие низ цврста маст и . нечистотија и додаде инхибитори за да помогне против блицот . 'рѓа веднаш. Карактеристика долготраен заштитен ефект на обложување и оставете сјајна завршница како нова без оштетување!. Погоден за употреба на ткаенини, платно, готови кожи, стакло, винили, пластика, гуми, метали, гел и многу повеќе! . КАРАКТЕРИСТИКИ : . Инстант Отстранување На Маснотии. маслена маст, нечистотија, нечистотија од вашите површини од нерѓосувачки челик за неколку секунди!. Лесно Исчистете Го Нерѓосувачкиот Челик. Едноставно исчистете ги сите кујнски прибор, шпорет, мијалник и повеќе без чистење. Сјаен Лак. Нема повеќе прашина и леплива површина. Оставете сјајна завршница како нова!. Штета Слободен. Безбедно користете на сите нерѓосувачки челик и површини. Долготрајна Заштита. Формирајте заштитна обвивка што помага да се одбие и нечистотијата. Лесен за употреба. Пакетот вклучува : . 2 х Маснотии Прашок За Чистење. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Убава и практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Ова е најдобриот подарок за семејството, пријателите и колегите, верувам дека ќе им се допадне. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. Изработен од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката