• Новак
Женска Модна Јака Со Долги Ракави Јакни Од Монистра Без Качулка на Клиренс

Женска Модна Јака Со Долги Ракави Јакни Од Монистра Без Качулка на Клиренс

Rating 
DEN 348.32

Достапност
Производот е достапен

Женска Модна Јака Со Долги Ракави Јакни Од Монистра Без Качулка. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. севкупен фустан за жени танкини блузи за жени костими за капење врвни само женски секојдневни блузи бохо макси фустан за жени фустан од тантела за жени 2022 елегантен фустан без прерамки за жени летни црни фустани за жени морнарица фустани за жени црна вратоврска свадба фустани за гости фустани за тинејџери решетка за палто самостојни врвови за нега фустани од тантела за венчавки макси фустан за жени в фустан за врат за жени бели фустани за жени елегантни плус големина дипломирање фустани. надвор од врвовите на рамената за жени бели блузи за женски маици фустан плус големина летни фустани за жени 2022 бели венчаници за невеста плус големина летни фустани фустани за жени 2022 тантела до колена врвови за жени прикриен фустан секојдневни блузи за жени дождовни палта за жени коктел фустан за жени црн матурски фустан блузи без ракави за жени црни фустани со боди за жени фустани за венчавки за жени летен целокупен фустан. вечер фустан коктел фустани за жени бела матурска облека блузи за жени симпатичен фустан долг црн фустан за жени фустан без прерамки за жени летна кора и стап работни површини свилени фустани со џебови облечени врвови за жени ситни макси фустани женски фустани за специјални пригодни фустани за летни девојки плус големина свечени фустани туника фустан тенкови за вежбање за жени чипка фустан за жени. црвени врвови за женски фустани за жени 2022 плус големина есенски фустани за жени 2022 свадбен гостин надвор од врвовите на рамената за жени дождовни палта за девојки сарафани за жени макси фустани за летна плажа свадбени фустани за жени машки тенкови блузи ребрести резервоари за жени фустан без прерамки 3/4 ракави блузи за жени обични фустани фустан со светки женски есенски врвови фустан за ноќница за жени фустани за забави 1920-Ти Фустан За Жени гетсби. сарафани за жени плус големина кроп блузи за тинејџерки женски фустани фустан сирена женски тренингот тенкови блузи наставник фустан резервоар со вградени градници долг кардиган розова сатен фустан розова и портокалова фустан ружирани фустани за жени африкански фустани за жени бели фустани за дипломирање бизнис обични врвови за жени мантил за девојки црн макси фустан плус големина летни фустани за жени сакана деколте фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката