• Новак
Сили Дпг Вежба Прес Стража

Сили Дпг Вежба Прес Стража

Rating 
DEN 9599.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : безбедносните штитници за Превртување се испорачуваат со сите вежби За Столбови На Сили.Овие чувари се идеални за замена на скршени или оштетени единици, но исто така ќе одговараат на повеќето други популарни вежби.Проверете ја големината на јаката на вежбата и соодветно нарачајте.Спецификации : Модел Бр : DPG30 Collar Дијаметар : 40mmmheight : 138with : 135lighth : 138 Sealey Dpg30 Вежба Притиснете Стража 40 Mm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката