• Новак
Христијански Уметнички Подароци Веганска Кожа Класичен Библиски Капак На Светото Писмо За Мажи: Надеж Во Господ Инспиративен Библиски Стих, Цврста Заштитна Книга

Христијански Уметнички Подароци Веганска Кожа Класичен Библиски Капак На Светото Писмо За Мажи: Надеж Во Господ Инспиративен

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Додека ја отворате Надежта ВО Господ Двобојна Црна И Сива Вештачка Кожа Класична Библиска Покривка за да ги започнете вашите секојдневни посветености, нека пораката на предната страна на овој заштитен библиски случај ве инспирира да се соочите со денот со сила што Само Бог Може да ја обезбеди. Црниот заден капак од вештачка кожа на библиската кутија се обвиткува околу ' рбетот и се среќава со лесно текстурирана сива предна плоча со двоен ред црни врвови. Црни аголни акценти кои потсетуваат на класичен полуповрзан стилски акцент на предниот панел. Чувството е претставено во зачудувачки типографски дизајн со топлина, каде што сложените линии за лизгање и деталите за кадрирање ги опфаќаат зборовите, а силен, зголемен орел удира во неговиот центар. Оние што се надеваат ВО ГОСПОД ќе ја обноват својата сила. Исаија 40 : 31 со својот сребрен метален хардвер, лежечката рамна рачка на овој капак е погодно конструирана за да ви овозможи да го отворите капакот и Библијата целосно рамно Сива Надеж во Господовата Колекција. Класичен библиски капак. Двобоен црн и сив дизајн. Типографија со топлина со дизајн на орел. Лежеше рамна рачка за носење на ' рбетот. Сребрена метална рачка хардвер. Црн патент од вештачка кожа повлечете со сребрени метални акценти. 2 внатрешни пенкало петелки. Заден лизгачки џеб. Достапни во средни и големи. Погледнете На Сликата Рингишпил За Библијата Покрие Големината На Табелата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката