• Новак
Нов Покемон Предвремени, Нинтендо, Нинтендо Прекинувач, 045496596866

Нов Покемон Предвремени, Нинтендо, Нинтендо Прекинувач, 045496596866

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Истражете ја бујната глетка на непознати острови за да снимите фотографии Од Poké®mon во нивните природни живеалишта Барајте и фотографирајте во играта одг во нивните родни средини во Новата игра Poké ® mon Snap, само за Системот Nintendo Switch! Дури и ќе откриете однесувања и изрази што никогаш порано не сте ги виделе кога ќе наидете и истражувате жива дива pokqé-mon. Можеби ќе ги видите како патролираат на нивната територија, играат или демнат на места надвор од патот. Истражете го мистериозниот феномен Илумина Патувајте На островите што го сочинуваат Ленталниот регион. Во овој регион, се чини дека некои Од poké ® mon и vegetation ќе имаат посебен сјај. Истражете ги овие poké ® mon заедно Со Професорот Mirror додека истражувате густи џунгли, огромни пустини и многу повеќе! Вашите набљудувања На poké ® mon просперитетна во дивината може да помогне да се открие вистината зад феноменот Илумина. Сликите На Poké ® mon што ги правите ќе се користат за изградба на вашиот сопствен poké ® Mon Photodex! Оваа нова игра ја оживува играта На играта Poké ® mon Snap од 1999 година за системот Nintendo 64 на Системот Nintendo Switch со непознати острови за откривање и различни Poké ® mon за гледање! Фотографирајте жива дива poké ® mon во нивните природни живеалишта додека истражувате и истражувате непознати острови. Скокнете во вашата доверлива патна мешунка, НЕО-ОНАА и патувајте низ различни средини како што се плажи, џунгли и пустини за да ги доловите претходно невидените однесувања На Poké ® mon. Можете дури и да ја фрлите poké ® mon вкусен fluffruit за да го привлече нивното внимание. Фотографиите што ги правите, исто така, може да се користат за пополнување на вашиот сопствен poké ® Mon Photodex! Во Ленталниот регион, понекогаш се гледа дека пока и вегетацијата светат. Запознајте Го Професорот Мирор и работете со него за да ја откриете мистеријата на Феноменот Илумина. Вашите фотографии и набудувања може да бидат клучни за учење за оваа чудна појава. Погледнете поинаква страна На poké ® mon во нова авантура за фотографирање фотографии, само На Nintendo Switch Истражете непознати острови со сценографии како бујни џунгли и тропски плажи Во текот На вашето Патување Истражувајте разни Poké ® mon во нивните природни живеалишта и фатете Poké ® mon однесувања што никогаш порано не сте ги виделе Запознајте Го Професорот Mirror и работете со него за да ја откриете мистеријата на феноменот Illumina и сјај Што може да се Најде Во ленталниот регион направете фотографии во играта за да направите свој poké ® Mon Photodex New pokemon snap, nintendo, nintendo switch, 045496596866.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката