• Новак
Пв Соларен Модул Држач Монтажа Железнички Монтажа Железнички Тула Покрив Решетката Во Собата

Пв Соларен Модул Држач Монтажа Железнички Монтажа Железнички Тула Покрив Решетката Во Собата

Rating 
DEN 814.40

Достапност
Производот е достапен

Функција : *Материјал : 6005 - т5 алуминиумска легура; отпорност на Корозија, елоксирана површинска обработка.*Лесен за инсталирање, заштедува време и трошоци за работна сила.*Лесен и удобен за носење.* Погоден за повеќето рамковни модули на пазарот .*Итно Напојување, Кампување/Пешачење, Комерцијална, Електроника, Дом/Градина, Наводнување, Морски*со поврзување на соларниот панел и нивно прицврстување на патеката, осигурајте се дека модулите се инсталирани во правилна положба и ориентација.Пакет : За 1 соларен панел, вие само треба 4x железнички 4x крајот менгеме 4x покривот hook For 2 соларен панел, треба 6x железнички 4x крајот менгеме 2x центар менгеме 2x покривот hook For 3-соларен панел, треба 8x железнички 4x крајот менгеме 4x центар менгеме 8x покривот hook For 4-соларен панел, треба 10x rail4xend clamp6xcenter clamp10xroof hook For 5-соларен панел, треба 12x железнички 12x крајот менгеме 12x центар менгеме 12x покривот hook For 6-соларен панел, треба 14x железнички : €4x крајот clamp10xcenter clamp14xroof hook For 7-соларен панел, треба 16x rail4xend clamp12xcenter clamp16xroof hook For 8-соларен панел, треба 18x железнички∙4x крајот менгеме∙14x центар менгеме∙18x покривот hook For 10-соларен панел, треба 22x железнички : €4x крајот clamp18xcenter clamp22xroof hook For 12-panel соларен панел, треба 26x железнички со 4x крајот менгеме со 22x центар менгеме со 26x покривот hook Details:*Материјал : алуминиум*Боја : Сребро*Железнички должина : 20cm*Крај менгеме : 30мм, 35mm (применливи за соларни панели)*Средно менгеме : 30мм, 35mm (применливи за соларни панели)*Покривот кука големина : основна плоча должина 8cm, ширина 15.5 см, висина 16.1 cm Quantity : Сет 1 : 4 Pcs шини+4 Pcs крајот менгеме+4 Pcs покривот hook Or Set 2 : 6 Pcs шини +4 Pcs крајот менгеме+2 парчиња средината менгеме+6 Pcs покривот кука;ORSet 3 : 8 Pcs шини +4 Pcs крајот менгеме+4 Pcs средината менгеме+8 Pcs покривот кука;(Постојат две големини,применува на 30мм и 35mm соларни панели, што е, на среден притисок работ притисок е применлив на 30мм и 35mm)Пакет Содржина : Сет 1 : 4 Pcs шини+4 Pcs крајот менгеме+4 Pcs покривот hook Or Set 2 : 6 Pcs шини +4 Pcs крајот менгеме+2 парчиња средината менгеме+6 Pcs покривот кука;ORSet 3 : 8 Pcs шини +4 Pcs крајот менгеме+4 Pcs средината менгеме+8 Pcs покривот кука;Имајте на ум : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба . Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката