• Новак
Хуеук Дуксери За Жени Плус Големина Моден Принт Шарени Тркалезни Пуловери На Вратот Обични Џемпери Со Долги Ракави Блузи

Хуеук Дуксери За Жени Плус Големина Моден Принт Шарени Тркалезни Пуловери На Вратот Обични Џемпери Со Долги Ракави Блузи

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Женска Мода Fall Зима Очила За Ноќта На Вештерките Девојче Печати Секојдневни Спортски Тренерки Со Кружен Врат Со Долги Ракави Карактеристики : Висок Степен : Меко е и удобно, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење.Супер удобна и тежина прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината погодна за кожата има дарежливо дишење, што ве одржува ладни и удобни. Карактеристики : врвови со долги ракави, лабаво вклопување Во Модна боја, слаби, ве прави удобни. Повод : Секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, фестивал, излегување, секојдневна облека, ноќ, бизнис, одмор, одмор, патување, основни спортски и рекреативни врвови за секоја модна жена или девојка. Натпревар : овој женски спортски и рекреативни блузи е стилска изјава парче пар соодветност со секојдневни чевли . : Машинско перење со мрежеста кеса за да избегнете натрупување или ладно миење раце/закачување или сушење на линија/без белило/без хемиско чистење. Моден дизајн!Материјал : 80% Полиестер,20% Памучна Сезона : четири Сезони должина На Ракавот : Долго Миење Ракави : Рачно перење, Не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шема : колорстил : мода супер убава облека за бремени жени, Погодна за бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас прикажи подароци изработени од материјали,Чувство На мека Рака, Без Никаква Штета На Вашата Кожа,Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3 См поради Рачно Мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc Top Size : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 118см/46.46 "Должина На Ракавот : 55.5 см/21.85" Рамо : 61см/24.02 "Должина : 76см/29.92". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.03 "Должина На Ракавот : 56.5 см/22.24" Рамо : 62см/24.41 "Должина : 77см/30.31". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.61 "Должина На Ракавот : 57.5 см/22.64" Рамо : 63см/24.80 "Должина : 78см/30.71". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.18 "Должина На Ракавот : 58.5 см/23.03" Рамо : 64см/25.20 "Должина : 79см/31.10". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134см/52.76 "Должина На Ракавот : 59.5 См/23.43" Рамо : 65см/25.59 "Должина : 80см/31.50" Дуксерите за жени се задолжителен предмет во вашата гардероба. Специјалниот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Ова е одличен подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, Домашен Одмор и многу повеќе. Изработен е Од Материјал,машина што се пере во ладна вода. Не избелувајте. Рамно суво. Топло железо. Загарантирано без пилинг, без намалување, без брчки доволно издржливи за вашето секојдневно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката