• Новак
Годер Деца Чистење Играчки, На Живот Апарат Играчки, Правосмукалка Алатка Во Собата за Дете 3+години

Годер Деца Чистење Играчки, На Живот Апарат Играчки, Правосмукалка Алатка Во Собата за Дете 3+години

Rating 
DEN 447.52

Достапност
Производот е достапен

деца симулација живот апарати чистење играчки симулација правосмукалка алатка сет име на производот : чистење играчка сет големина на производот : 23 парчиња, 18 парчиња, 8 парчиња големина на пакетот : 25*11*48.5 cm Packaging : boxed Material : пластика : повеќе од 3 години боја : како што е прикажано Список на производи : сет за Играчки За Чистење * 1 1. Ова е Основната Опрема За Играчки За Играње Улоги Дома. Се Чини Дека Децата Ја Користат Вистинската Работа и Ја Подобруваат Автономијата и Чувството за Одговорност на Децата. 2. Играчките За чистење Им Помагаат На Децата Да Научат Да Ја Користат Секоја Алатка за Чистење и Да Научат Повеќе Животни Вештини, Да Ги Заинтересираат За Чистење, Да Ги Натераат Децата Да Станат Добар Помошник на Мајката и Да ја Подобрат Комуникацијата Родител-Дете. 3. Оваа Алатка За Чистење Може Да Биде Алатка За Рано Образование за Вашето Дете. Преку Играта, Можете Да Ги Развиете Практичните Вештини на Вашето Дете. 4. Изработени Од Пластичен Материјал, Силна Отпорност На Пад, Издржлив. 5. Совршен за Предучилишна возраст, Играјте Куќа и Облечете Забави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката