• Новак
Џенреј Супер Лист Голем Под Седиштето Автомобил Освежувач На Воздух

Џенреј Супер Лист Голем Под Седиштето Автомобил Освежувач На Воздух

Rating 
DEN 159.68

Достапност
Производот е достапен

Освежувачот на Воздухот под седиштето е освежувач на воздухот кој е дизајниран да трае долго и да го одржува вашиот автомобил да мириса свеж додека останува надвор од локацијата. Овие Освежувачи на Воздух се исклучително долготрајни, со пријатно уникатни висококвалитетни мириси. Тие додаваат свежина и ги отстрануваат непријатните мириси каде и да се користат : авто, дома, канцеларија, брод и многу повеќе. Џенреј Супер Лист Големи (8 "x7") Под Седиште Автомобил Освежувач На Воздухот, 3-Пакет (Роза).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката