• Новак
Нерѓосувачки Челик Полиран Црно Дрво Вметнување Емајлиран Ѓердан, 20

Нерѓосувачки Челик Полиран Црно Дрво Вметнување Емајлиран Ѓердан, 20

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Синџирот од нерѓосувачки челик за овој стилски ѓердан е долг 20 инчи и широк четири милиметри. Приврзокот е исто така нерѓосувачки челик, нагласен со убаво вметнување од црно дрво, долг 49,4 милиметри и широк 27,37 милиметри. Ѓерданот има цврста затворачка јастог и сјае со полиран финиш. Едноставноста и уникатноста на овој ѓердан го прават совршен за секоја пригода. Храбар и убав, овој ѓердан е денешен моден избор за мажи и жени. Оваа линија е примарна во суштина; основен и дефинирачки дел од вашиот раб, вашата креативност и вашата посветеност да бидете вие.Метална Тежина : 14.01 Gramsjewelry Тип : Моден Синџир Стил : Curb Type : Куче Таг Приврзок Ѓердан Накит Финиш : Висок Полски Пол : машки затворач : Фенси Јастог Claw Metal : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бел Материјал : Црна Коа Дрво Вметнување Емајлирандимензии : 20-инчен x 4mm Синџир, 49.4 mm х 27,37 мм приврзок вашиот предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Црно Дрво Инкрустиран Емајлиран Ѓердан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката