• Новак
Печатени Машки Краток Ракав Копчето Надолу Тенок Одговара Памук Секојдневен Кошула

Печатени Машки Краток Ракав Копчето Надолу Тенок Одговара Памук Секојдневен Кошула

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Печатени Памучни Кошули Со Кратки Ракави Со Копчиња Од Куќата На Бестман. Карактеристики Печатени Шема И Мандарински Јака Со Ролна Ракав. Прилагодено Во Тенок Фит, Стилизирајте Го Со Пар Свечени Панталони Или Секојдневни Тексаси. Материјал : Памучна Кошула Должина На Кошулата : 30 Инчи (Прибл) Висина На Моделот : 177 Инчи (Прибл) Тип На Јака : Тип На Мандарински Ракав : Стил На Шема На Кратки Ракави : Печатена Нега : Средно Машинско Перење, Топло Железо, Железо Додека Е Влажно. ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Купите. Ако Вашата Големина Е Помеѓу Две Големини, Ви Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина. ➊ Големина XS : Градите - 37 Инчи; Половината - 35 Инчи; Должина - 28 Инчи; Рамо - 16.5 Инчи; Ракав - 7 Инчи ➋ Големина S : Градите - 39 Инчи; Половината - 37 Инчи; Должина - 28.5 Инчи; Рамо 17 Инчи; Ракав - 7.5 Инчи ➌ Големина M : Градите - 41 Инчи; Половината - 39 Инчи; Должина - 29 Инчи; Рамо - 17.5 Инчи; Ракав - 8 Инчи ➍ Големина L : Градите - 43 Инчи; Половината - 41 Инчи; Должина - 29.5 Инчи; Рамо - 18 Инчи; Ракав - 8.5 Инчи ➎ Големина XL : Градите - 45 Инчи; Половината - 43 Инчи; Должина - 30 Инчи; Рамо - 18.5 Инчи; Ракав - 9 Инчи ➏ Големина 2 XL : Градите - 47 Инчи; Половината - 45 Инчи; Должина - 30.5 Инчи; Рамо - 19 Инчи; Ракав - 9.5 Инчи ➐ Големина 3 XL : Градите - 49 Инчи; Половината - 47 Инчи; 35 Должина - 31 Инчи; Рамо - 19.5 Инчи; Ракав - 10 Инчи се Прошири вашата колекција на повик staples со овој modish кошула од Best Man. Оваа кошула добро се комбинира со вашиот омилен блејзер и тенки фармерки за ветровито викенд дружење со пријателите. ПРОДАЖБА за : 1 КОШУЛА МАТЕРИЈАЛ : Памук Клуб. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Атаси Во Опис Пред Да Го Направите Купувањето. Ако Вашата Големина Е Помеѓу Две Големини, Ви Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина. ДОЛЖИНА НА КОШУЛАТА : 30 Инчи (Прибл) ВИСИНА НА МОДЕЛОТ : 177 См (Прибл). НЕГА НА ТКАЕНИНА : Средно Машинско Перење Топло Железо Додека Е Влажно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката